Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anastacia

Zpěvačka

Datum narození:
17.09.1973

Místo narození:
New York, USA

                                                             Znamení:
                                                               Panna


Životopis:
Anastacia Newkirk se narodila broadwayské herečce a otci, který zpíval na východním pobřeží USA. Své nadání a touhu být umělcem má přímo v krvi. Anastacia tvrdí, že jako dítě nechtěla být zpěvačkou, ale jinak to snad ani dopadnout nemohlo, už od malinka s mámou zpívala písničky Barbry Streisand a Eltona Johna.

Ve čtrnácti letech, poté co se její rodiče rozvedli, se přestěhovala zpět do Manhattanu, kde navštěvovala odbornou dětskou školu. Ve stejnou dobu jí doktoři zjistili Crohnovu nemoc (zánětlivé onemocnění imunitního původu v oblasti tenkého střeva). "Lidé s Crohnovou chorobou zadržují své emoce, maskují své neštěstí, ale to, co se pro mě zdá být utrpením a kletbou je ve skutečnosti darem, protože mi to umožnilo objevit, jaká osobnost ve skutečnosti jsem".

První náznaky umělecké kariéry nastaly, když spolu se svou sestrou začala tancovat v několika místních klubech. Toto tancování ve "freestyle" ovlivnilo její budoucí hudební styl. Její láska k "house" a podobným rytmickým stylům ji přivedla jako tanečnici do "Club MTV". Ve stejné roli se objevila ve dvou videoklipech Salt-N- Pepa "Everybody Get Up", "Twist and Shout" a řadě dalších. Také pracovala jako recepční v jednom losangeleském hair studiu a krátce byla nezaměstnaná. Přesto se snažila všechnu svou energii směřovat k hudbě.

Její časté tancování v klubech zaujalo jednoho producenta, který se jí zeptal, jestli také umí zpívat. To se událo v roce 1998, když ji manažer pomohl vystoupit v pořadu The Cut. další show MTV, kde se objevila, ale tato jí změnila život. V této show bylo 160 soutěžících a Anastacia se probojovala do první desítky. Přestože nevyhrála, zapůsobila na mnoho umělců. Jedním z nich byl Michael Jackson, se kterým se seznámila. Po schůzce s pracovníky několika vydavatelství podepsala smlouvu s firmou Epic Records.

Známost s Michaelem Jacksonem neskončila a Anastacia vystupovala společně s Michaelem Jacksonem na mnoha ceremoniálech předávání hudebních cen. Po čase ji slavný zpěvák dokonce přizval na historický koncert United We Stand ve Washingtonu D.C., kde společně ještě s Faith Evans, Mariah Carey a N´Sync zazpívali skladbu What More Can I Give.

Zanedlouho po podepsané smlouvě Anastacia vydává své debutové album "Not That Kind"(13.6.2000), které uvedla singlem "I'm Outta Love". Její výrazný hlas s velkým rozsahem, který je velmi ojedinělý pro bílou ženu, si získal jak posluchače, tak i hudební kritiky. Okamžitě dobyla Evropu a díky zlatým, platinovým a multiplatinovým prodejům debutového alba ve více než dvanácti zemích byla brzy označována za mezinárodní hvězdu první velikosti. Alba "Not That Kind" se v těchto zemích prodalo více než pět miliónů nosičů. Na tomto albu spolupracovala s Ricem Wakem (dříve spolupracoval s Mariah Carey a Celine Dion).

Za svůj výkon získala ocenění Best New Artist na World Music Awards 2001 a nominaci ve stejné kategorii na MTV Europe Music Awards.

Druhém album "Freak of Nature" se natáčelo v Sony Music Studios v New York City. Stejně jako u debutu se při jeho natáčení Anastacia sešla s producentem Rickem Wakem.

Po albu "Anastacia" z roku 2004 přichází ke konci následujícího roku Best Of album, nazvané Pieces Of A Dream, které obsahuje včetně všech dosavadních hitů i duety Everything Burns (Ben Moody) a I Belong To You (Il Ritmo Della Passion) (Eros Ramazzotti) a další 3 novinky. Jednou z nich je v pořadí druhý singl z alba, nazvaný Pieces Of A Dream.

Anastacia má na zádech vytetovaný egyptský symbol věčného života obklopený sluncem
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

imwpyqjalw

(wdxke@vhpsjvw.com, 28. 11. 2007 17:59)

<a href='http://new-news-4u.com/news/15131'>Life is sweet for the reunited Spice Girls USA Today</a>

hsttojnaue

(ykcte@nubwdiq.com, 25. 11. 2007 20:09)

28. Eliminations time is local Las Vegas time (PT) and subject to change. TELEVISION: Qualifying highlights for the Seventh annual NHRA ACDelco Las Vegas Nationals can be seen on ESPN2 / ESPN2 HD late Saturday night (Oct. 27) beginning at 10 p.m. and concluding at 12 midnight. ESPN2 / ESPN2 HD will also air same day coverage of eliminations on Sunday (Oct. 28) from 7 10 p.m. The elimination show repeats early Wednesday morning, Oct. 31, from 2:30 4:30 a.m. Also, be sure to tune into NHRA Race Day, the show which provides the drag racing fan with the latest information about the NHRA POWERade Drag Racing Series. The ACDelco Las Vegas Nationals installment of NHRA Race Day can be seen on Sunday...<a href='http://my-newsblog.com/news/38771'>http://my-newsblog.com/</a>

ehsyqywugc

(vgtgr@pdjkvse.com, 22. 11. 2007 23:45)

The couple had no health insurance. Coverage through their new jobs hadn't kicked in and Asel found out that private insurance she had purchased as a contract attorney in Washington, D.C., was worthless anywhere else. Having just moved to Houston, the couple was overwhelmed by the generosity of new colleagues and strangers who offered help. The district attorney's office helped raise about $13,000, and neighbors donated home cooked meals and mowed the lawn. But medical bills totaling $137,000 mounted as Asel began medications and underwent brain surgery to remove more than 90 percent of the tumor. In the past month, Coker said the family has...<a href='http://blog-about-finance.com/news/30946'>http://blog-about-finance.com/</a>

okmahwuueg

(hpzks@enoqdzx.com, 21. 11. 2007 20:43)

at, Assistant Chief Engineer at Crowne Plaza Resort Sharm Al Sheikh coming away with the title of Middle East Hotel Engineering Person of the Year. Ezzat won the award in recognition of numerous achievements including: Going the extra mile to deliver excellence in communication systems Maintaining superb pool water quality Introducing value added serviceso Ezzat introduced a swimming pool hoist for the disabled, which was manufactured at the local workshop according to designs and calculations prepared by Ezzat The Hotel Engineering Person of the Year is...<a href='http://brendsite.com/news/28086'>http://brendsite.com/</a>

stkxvbzipb

(fpgbg@ltpmfzi.com, 31. 10. 2007 10:40)

Hello! Good Site! Thanks you! szbjzkguvktbo