Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ali Amiri

Zpěvák

Datum narození:
------Životopis:
Koníčky:
"Hodně sportuju - hrál jsem profesionálně basketbal, stolní tenis, tenis. Hraju na kytaru a hodně čtu, koukám na televizi a ze všeho nejraději samozřejmě zpívám. Dětství
Ali Amiri se narodil v Teheránu, hlavním městě Íránu. Má tři sourozence, dvě sestrymladší a staršího bratra. Už od dětství zpívá, zhudebňoval veškeré básničky a oplývá hudebním talentem. Není divu, že se sám naučil hrát na kytaru. Amatérsky hrál divadlo a posléze dělal i modela. Celý dosavadní život se stěhuje. Nejdřív do Dubaje, do Kuvajtu, pak zase zpět do Íránu a potom zakotvil v Čechách.
Studia
Původně Ali zamýšlel studovat medicínu v Anglii, ale  tam to bylo moc drahé, proto se rozhodl pro Čechy a následně Plzeň, kde taky úspěšně studoval medicínu. K dokončení studií mu chybí dvě státnice, které však dokončí v Praze. Přál by se věnovat ORL nebo oftalmologii, fascinují ho malé operace.

Soutěž SuperStar.

Jak a proč jsem se přihlásil?

Přihlásil jsem se sám - dva dny před uzávěrkou přihlášek

"Měl jsem uvnitř takový pocit, že postoupím, ale že dostanu tolik hlasů, jsem opravdu nečekal."

Celou soutěží proplouval úspěšně, diváky dostal už při semifinále, kdy s písní Please forgive me zaujal svým orientálním zpěvem a procítěným projevem natolik, že dostal plných 48,3%. Na to konto dostal také přezdívku perský princ, která už mu také zůstala. Nevylámal si zuby ani na české písničce. Zpíval Podvod od Jana Nedvěda a dostalo se mu i uznání z úst porodců. V tomto kole zároveň skončil na 1. místě v hlasování diváků. Zuby mu vylámala až česká písnička od Chinaski. Celkově se tedy umístil na 5.místě z celkového počtu 8350 přihlášených soutěžících.

Hodnocení porotců ze SuperStar..

Horáček:„Bylo nám ctí a budeme se těšit.“ Soukup:„Konečně se mě něco dotklo co mě bavilo poslouchat.“ Eduard:„Čeština mi byla ukradená, mě jste dostal tím podáním.“

Ali Amiri

Ali Amiri

Ali Amiri

Ali Amiri

Ali Amiri

Ali Amiri

Ali Amiri

Ali Amiri

Ali Amiri

Ali Amiri

Ali Amiri


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ali je Sluníčko :-)

(Anastázie, 5. 12. 2007 8:43)

Ali je bezva člověk,to můžu říct z vlastní zkušenosti ;-) Je milý a přátelský a je to gentleman každýmm coulem! A krásný to tedy je,a ve skutečnosti,no k "sežrání" ():-)Kdo by nehtěl být po jeho boku...Já si moc vážím toho,že jsem měla tu možnost ho poznat,taky si vážím toho,že ho můžu vídat a povídat si s ním ;-) Opravdu stojí za to,ho poznat osobně ;-)

nebombardujte prince z pohadky

(vera, 23. 9. 2007 21:19)

Moc se mi libi snedi muzsky. Jsou hezky jako princove z pohadky. Taky Pohadky tisice a jedne noci se odehravaji v teto oblasti. Tam jsou chramy a palace jako v pohadce. Skoda jestli se znici valkou jako v Iraku.

Je super!!!

(Francess ´Frankie´ Almond, 25. 7. 2007 21:53)

Je úžasnej.............

osobitost

(Martina, 6. 5. 2007 16:38)

ahoj,jsemjedna z neprebernyhc mnozstvi divke ktere te touzi poznat,libat,byt po tvem boku ale ja se na tebe chci spise zamerit jako na osobnost,to jaky jis zajima me to a spise te vidim jako osobu ktera se bezne prochazi po Praze i kdyz nejde prehlednout ze jsi znama osobnost.dekuji pokud budu mit moznost nejake emailove odpovedi.Macinka01@seznam.cz martina

OOOH

(ELI :-), 31. 8. 2006 11:57)

:-)))Óóóh,miluju tě!!!! A chcccciiiii ttttěěěě!!! Lááááááásssskkkoooo